Klimatyzacja, wentylacja

Instalacja, serwis

Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich Odbiorców, przekazujemy naszym Klientom kompleksowe i dopracowane w każdym szczególe rozwiązania. W naszej łódzkiej firmie nie tylko zajmujemy się produkcją specjalistycznych urządzeń. W zakres naszych działań wchodzi również montaż wszystkich zakupionych u nas elementów. Ponadto oferujemy profesjonalny serwis.

Montujemy urządzenia klimatyzacyjne i wentylacyjne w obiektach takich, jak między innymi: mieszkania, biura, sklepy, laboratoria czy średniej wielkości hale produkcyjne. Do laboratoriów i pomieszczeń o bardzo wysokich wymaganiach dotyczących parametrów powietrza stosujemy systemy precyzyjnej klimatyzacji z pełną regulacją wilgotności.

Za pomocą naszych specjalistycznych urządzeń zapewnimy właściwy komfort cieplny w każdym pomieszczeniu, niezależnie czy będzie to mały kiosk, luksusowe biuro, czy zespół kilkudziesięciu pomieszczeń w budynku wielokondygnacyjnym.

Sprzedaż

Aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych Klientów, mamy przygotowaną wszechstronną ofertę handlową urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Znalazły się w niej urządzenia stosunkowo proste i niedrogie, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych w ciągu kilku lat marek oraz konstrukcje bardzo zaawansowane technicznie firm z czołówki producentów w tej branży.centralka z rekuperacją
centralka z rekuperacją

klimatyzator
klimatyzator

Mitsubishi
Mitsubishi

przykład realizacji
przykład realizacji

Multi City
Multi City