Chłodnictwo - komory chłodnicze - produkcja, instalacja, serwis

Z myślą o potrzebach wszystkich Klientów świadczymy kompleksowe usługi w taki sposób, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających odbiorców. Budujemy i zapewniamy montaż komór chłodniczych "plusowych" oraz "minusowych" przeznaczonych do zastosowań w każdej branży.

Przez wiele lat naszych działań podjęliśmy współpracę z wieloma prywatnymi i państwowymi placówkami. Dzięki rzetelnej pracy i zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, zdobyliśmy zaufanie wielu odbiorców. Naszymi Klientami są między innymi: gospodarstwa ogrodnicze, sadownicze, przemysł mięsny, mleczarstwo i gastronomia.

Standard wykonania, materiały instalacyjne, a także osprzęt za każdym razem uzgadniamy w porozumieniu z Klientem. Zazwyczaj proponujemy użycie komponentów, które znajdują się w naszej stałej ofercie handlowej. Ponadto na życzenie Klienta możemy zestawić instalacje z wybranych elementów pochodzących od innych producentów.

Wykonujemy montaże komór chłodniczych w obiektach handlowych każdej wielkości. Instalacje mogą być realizowane w oparciu o pojedyncze agregaty lub wielosprężarkowe zespoły skraplające, zgodnie z wymaganiami stawianymi przez inwestora. Naszą pracę wykonujemy zarówno na podstawie projektów własnych, jak również i innych firm. Oprócz tego modernizujemy urządzenia już istniejące.

Szczególnie godne polecenia są układy do odzysku ciepła emitowanego przez skraplacze urządzeń chłodniczych.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. W naszej łódzkiej firmie zajmujemy się produkcją specjalistycznych urządzeń, oferujemy montaż komory chłodniczej, a także prowadzimy pełną obsługę techniczną wszelkich zakupionych w naszej ofercie urządzeń.komora
komora

realizacja 1
realizacja 1

realizacja 2
realizacja 2

schładzacz 1
schładzacz 1

schładzacz 2
schładzacz 2